Ура!
Этим летом намечен поход учебных катеров ВМСУ по Черному морю (штурманская практика курсантов АВМСУ, временно передислоцированной в Одессу). Первый раз за 8 лет. Раньше такие походы были в 1999-Констанца, Варна, Стамбул (все 3 катера), 2000-Тузла, Варна (все 3 катера),
2001-Констанца, Варна, Тузла (Смила, Нова Каховка); 2004, 2005, 2006-Констанца, Варна, Стамбул (Смила, Нова Каховка).
А теперь будут заходить даже в Грузию!!!!
Наші партнери
Повідомлення Управління преси та інформації
| 14.05.2014 | |17:03|
В Одесі, на базі Військової академії, другий місяць поспіль триває підготовка курсантського складу Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова.
За словами тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника академії з виховної роботи капітана 2 рангу Аркадія Степаненка, попри наявні труднощі, пов’язані з передислокацією видового вишу з Севастополя, його командування докладає максимум зусиль, аби навчальний процес у закладі не припинявся.
// Дальше — www.mil.gov.ua
Тем более, что Чигирин и Нова Каховка в 2012-2013 прошли ремонт.